pzu logo emeryt2015

alianz emeryt 2016

allianzlogo policja2016

Pomóż Oliwii

pom bartek

bartus baner

benjamin

warmia mazury 200

Wydarzenia

Kętrzyńskie łowienie ryb – obchody Święta Policji.

ket low iko30.07.2014 r. w ramach obchodów Święta Policji Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie przy pomocy policjantów: Mariusza Piotrowicza i Roberta Misiejuk oraz Sekcji IPA w Kętrzynie zorganizował zawody wędkarskie.

Czytaj więcej...

Kętrzyn: "Błękitni na ratunek"

blekitniPolicjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie wzięli udział w akcji oddawania krwi na rzecz ofiar tragicznego wypadku w Kamieniu Pomorskim. Akcja została zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kętrzynie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi przy Placówce Straży Granicznej w Barcianach. Do tej szczytnej akcji czynnie włączyli się nasi koledzy oraz mundurowi z Placówki Straży Granicznej w Barcianach. 25 honorowych dawców oddało 11250 ml krwi pełnej.

Czytaj więcej...

W Kętrzynie walczyli o puchary

zdjęcie-grupowe artTym razem Kętrzyn stał się areną zmagań drużyn piłkarskich garnizonu warmińsko-mazurskiego. Warto zaznaczyć, że drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie wykazała się prawdziwą gościnnością. Pomimo wysokiego poziomu piłkarskiego, miejsce na podium odstępując swoim gościom.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej w Kętrzynie

pilkaUprzejmie informuję, że Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie podjął decyzję o  zorganizowaniu w dniu 20 lipca 2013 roku Turnieju piłkarskiego o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP KPP Kętrzynie.

Czytaj więcej...

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...