pzu logo emeryt2015

alianz emeryt 2016

allianzlogo policja2016

Pomóż Oliwii

pom bartek

bartus baner

warmia mazury 200

Apele

Synek policjanta potrzebuje naszej pomocy

bartus iko5. września 2016 r., dwuletni synek policjanta z Iławy, Bartuś Cichocki uległ poważnemu wypadkowi. Podczas zabawy, na Bartusia runął ciężki regał miażdżąc mu główkę. W stanie krytycznym chłopczyka przetransportowano śmigłowcem do olsztyńskiego szpitala. W chwili obecnej o sparaliżowanego Bartusia walczą lekarze ze Szczecina.

Czytaj więcej...

Pomóż Oliwii – przekaż 1% podatku

Kilkumiesięczna Oliwia jest córką naszego kolegi Piotra Dzirby – przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie. Oliwia urodziła się z bardzo poważną wadą kręgosłupa, wymagającą szeregu skomplikowanych operacji chirurgicznych oraz żmudnej i bardzo kosztownej rehabilitacji.

Oliwia, w związku z tym, jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ale to od naszej wrażliwości i policyjnej solidarności zależy, czy na fundacyjnym subkoncie Oliwii znajdą się odpowiednie  środki.

Nie bądźmy obojętni. Rozliczając się z urzędem skarbowym każdy z nas, nie tracąc absolutnie nic, może zadeklarować 1% swojego podatku i bardzo pomóc córeczce naszego kolegi.

W zeznaniu podatkowym PIT wystarczy wpisać poniższe dane:

nr KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 29865 Dzirba Oliwia

W imieniu Oliwii

przewodniczący W-M ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie.

/-/Sławomir Koniuszy

Policjant ranny podczas interwencji – POTRZEBNA KREW

krewdlapolicjanta28 kwietnia 2015 r. w Opocznie, podczas załatwiania interwencji domowej jeden z dzielnicowych mł.asp. Michał Chłopek został pchnięty nożem. Agresywnego mężczyznę, drugi z dzielnicowych obezwładnił przy użyciu broni palnej, z postrzałową raną nogi przebywa on w szpitalu i jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Tymczasem stan zdrowia policjanta jest bardzo ciężki. Pilnie potrzebna jest dla niego krew.

Czytaj więcej...

Pomóż Bartkowi – przekaż 1% podatku

bartek ikoCzteroletni Bartek jest synem naszego Kolegi Radka Rząpa – sekretarza W-M ZW NSZZ Policjantów. U Bartka zdiagnozowano autyzm wczesnodziecięcy.

Czytaj więcej...

1% na syna policjanta z OPP w Olsztynie

plakat synopp olsztyn ikoCiężko chory syn policjanta z olsztyńskiego OPP liczy na wsparcie policjantek i policjantów oraz wszystkich ludzi dobrej woli. Wystarczy przekazać 1% podatku na fundację, która objęła go swoją opieką. Wystarczy tak niewiele, żeby dać chłopcu nadzieję na w miarę normalne życie.

Czytaj więcej...

APEL O KREW DLA CIĘŻKO CHOREJ CÓRKI POLICJANTA

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Moja 16 letnia córka Marta Szymańska jest chora na ostrą białaczkę szpikową.

Czytaj więcej...

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...