pzu logo emeryt2015

alianz emeryt 2016

allianzlogo policja2016

Pomóż Oliwii

pom bartek

bartus baner

benjamin

warmia mazury 200

Wydarzenia

IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

4 turniej olecko iko19 listopada 2016 r. w hali „Lega” w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowycho Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

Czytaj więcej...

III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

turniej pilki olecko 2015 ikoW hali „Lega” w Olecku odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W imprezie wzięło udział sześć drużyn. Najlepsi okazali się policjanci KPP w Gołdapi.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

turniej pilki olecko25 października 2014 r. w hali „Lega” w Olecku rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

Czytaj więcej...

Zasłużony dzielnicowy przeszedł na emeryturę

DSC 0001 ikoKomendant Powiatowy Policji w Olecku insp. Rafał Klauza wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Mirosławem Orłowskim uroczyście podziękowali asp.szt. Markowi Opalińskiemu za wieloletnią, wzorową służbę. Zasłużony dzielnicowy przeszedł na emeryturę po ponad trzydziestu latach służby.

Czytaj więcej...

Policjanci z Gołdapi najlepsi w Olecku

ilustracja-artykułuTurniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku, zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Olecku, w relacji Zbigniewa Malinowskiego.

Czytaj więcej...

Jak wędkować, to tylko w Olecku

zawodywOlecku15 czerwca 2013 roku w wyjątkowo sprzyjających warunkach pogodowych odbyły się zawody wędkarskie w Olecku. Głównym zamysłem organizatora – Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Olecku – była chęć wykorzystania naturalnych walorów powiatu oleckiego dla celów integracji środowiska policyjnego.

Czytaj więcej...

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...