pzu logo emeryt2015

bartus baner

warmia mazury 200

Pomóż Bartkowi – przekaż 1% podatku

pom bartek ikoPięcioletni Bartek jest synem naszego Kolegi Radka Rząpa – sekretarza W-M ZW NSZZ Policjantów. U Bartka zdiagnozowano autyzm wczesnodziecięcy.

Z punktu widzenia medycznego, usprawnianie Bartka jest przedsięwzięciem wielopłaszczyznowym i wymaga od rodziców zaangażowania środków znacznie przekraczających ich możliwości finansowe. Bartek, w związku z tym, jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ale to od naszej wrażliwości i policyjnej solidarności zależy, czy na rachunku Fundacji znajdą się dla niego pieniądze.

Nie bądźmy obojętni. Rozliczając się z urzędem skarbowym każdy z nas, nie tracąc absolutnie nic, może zadeklarować 1% swojego podatku i bardzo pomóc synowi naszego kolegi.

W zeznaniu podatkowym PIT wystarczy wpisać poniższe dane:

KRS 0000037904   Cel szczegółowy: 25106, Rząp Bartosz

W imieniu Bartka

przewodniczący W-M ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie.

/-/Sławomir Koniuszy

Aktualności Zarządu Głównego NSZZ Policjantów

Serwis informacyjny oficjalnej strony Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, najświeższe wiadomości i wydarzenia. Zarząd Główny jest centralnym organem NSZZ Policjantów – organizacji z tradycjami sięgającymi początków odradzającej się państwowości polskiej i całego dwudziestolecia międzywojennego (1918 - 1939) oraz działań towarzyszących zrywowi solidarnościowemu 1980 - 1981...